Pogotowie Pielęgniarskie Białystok
24/7 +48 535 206 057
Położna spec. mgr Agnieszka Szyszko-Perłowska
Położna spec. mgr Agnieszka Szyszko-Perłowska
Położna, doktorantka, od 15 lat wykładowca UMB. 5 letnie doświadczenie zawodowe na Oddziale Położniczo-Ginekologicznym z Noworodkami w SPZOZ Mońki. Od 6 lat pracownik punktu pobrań w laboratorium „Diagnostyka”. Specjalistka w zakresie pielęgniarstwa neonatologicznego. Edukator w zakresie laktacji. Otwarta, szczera, zakochana w porodach domowych. Zwolenniczka rodzicielstwa bliskości.

Pogotowie Położnicze w Białymstoku

Pogotowie Położnicze to nowość na białostockim rynku usług medycznych. Świadczymy wysokiej jakości usługi położnicze na terenie Białegostoku i okolic z dojazdem do domu. Pomagamy kobietom w ciąży - prowadzimy spotkania edukacyjne dla par oczekujących na dziecko, pobieramy wymazy, oceniamy położenie dziecka. Wspieramy świeżo upieczone mamy oferując porady laktacyjne, porady po cięciu cesarskim wraz ze zdjęciem szwów, edukujemy w zakresie opieki i pielęgnacji dziecka. Otaczamy opieką maluszki - pobieramy krew w domu, realizujemy pomiar masy ciała wraz z oceną przyrostów, prowadzimy toaletę kikuta pępowiny noworodka. Wypożyczamy laktatory elektryczne na terenie Białegostoku i okolic.

Sprawdź naszą ofertę i cennik usług położnej w Białymstoku - jesteśmy do Twojej dyspozycji w odpowiednim dla Ciebie czasie.

Wypożyczanie laktatorów

Oferujemy wypożyczenie laktatorów na obie piersi na terenie Białegostoku i okolic. Celem wypożyczenia laktatora lub w przypadku wszelkich pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu 535206057 .

 

Cena wypożyczenia:

Podstawą do wypożyczenia jest opłacenie kaucji zwrotnej w wysokości 100 zł (konieczność spisania danych).

6 zł / doba wypożyczenia - powyżej 5 dób cena do uzgodnienia.

Laktatory Białystok

"Dobro dziecka i mamy są naszym priorytetem"

Pogotowie Położnicze Białystok